تامين كنندگان (SP)

شرکت پارس‌افزار تولید‌کننده دزدگیرهای فروشگاهی PROSEC و ارائه دهنده تجهیزات سیستمهای مبتنی بر بارکد وRFID انواع کارت و کارتخوان و تگ می باشد

لینک سایت: http://parsafzarco.com

هسته مرکزی شرکت پردازش هوشمند هیراد در سال 1383 به منظور طراحی، احرا و پیاده سازی سیستم جامع کارت هوشمند دانشگاهی که حاصل توافق مشترک دانشگاه مالتی مدیای مالزی (MMU) و سازمان منطقه آزاد کیش جزیره کیش بود شکل گرفت. این سیستم در طی مدت زمان تقریبی یک سال در کشور مالزی و با مشاوره شرکت های آلمانی و مالزیایی با موفقیت طراحی و پیاده‌سازی شد. در سال 1384، سیستم جامع اطلاعات دانشگاهی، که زیر مجموعه ای از سیستم جامع کارت هوشمند دانشگاهی بود، در پردیس دانشگاه صنعتی شریف کیش نصب و راه اندازی شد و در سال 1385، پیاده سازی کارت هوشمند دانشگاهی آغاز شد . گفتنی است، توسعه سیستم کارت هوشمند دانشگاهی و سیستم اطلاعات دانشگاهی تا امروز با موفقیت ادامه یافته است. شرکت پردازش هوشمند هیراد از سال 95 به عنوان ارائه کننده راه‌حل GS1 ایران شروع به همکاری نمود.
لینک سایت: http://www.heeradsp.com

PTC صرفاً یک شرکت بازرگانی نیست بلکه مجموعه ای از متخصصین در حوزه های مهندسی کامپیوتر ، الکترونیک ، مدیریت و مالی می‌باشد که با ارائه راه‌کارهای جامع ، علمی و نوین مبتنی بر تکنولوژی‌های مدرن ، افزایش سرعت عمل ، کاهش خطای انسانی و آسان‌سازی فرآیندها را برای مشتریان خود به ارمغان می‌آورد.

شرکت پیشتازان توسعه (PTC) با ارائه محصولات متنوع سخت افزاری سبدی گسترده از ابزارهای اتوماسیون حوزه شرکت‌های پخش ، صنعتی و فروشگاهی را ارائه کرده است. ارائه راهکارهای جامع به هزاران کاربر در طیف مختلف اعم از اصناف، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، صنایع تولیدی ، توزیعی و خدماتی از افتخارات پیشتازان توسعه می‌باشد.

شرکت پیشتازان توسعه صنعت (PTC) از سال 94 به عنوان ارائه کننده راه‌حل GS1 ایران شروع به همکاری نمود.

لینک سایت: http://www.ptc.co.ir